Banner1

DLACZEGO MY?

  1. Znajomość lokalnej kultury oraz rynku pracy

Nasi eksperci znają specyfikę rynku pracy w krajach Zatoki Perskiej (w szczególności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich) oraz tamtejsze realia kulturowo-ekonomiczne, dlatego zapewniamy najwyższej jakość usługi rekrutacji i selekcji pracowników do firm prowadzących działalność w tym rejonie.

Konsultanci EuroHunters zaznajamiają wyselekcjonowanych Kandydatów z lokalnymi zwyczajami, kulturą oraz niuansami codziennego życia, dlatego łatwiej jest im zaadaptować się na miejscu.

KORZYŚCI: unikają Państwo krępujących sytuacji, nieporozumień oraz dezorientacji.

  1. Bezpieczeństwo, skuteczność i dostosowanie do Państwa potrzeb

Państwa satysfakcja z wykonywanej pracy jest dla nas najważniejsza, dlatego stosujemy nowoczesne i skuteczne metody poszukiwania takich ofert pracy które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom, oczekiwaniom oraz kompetencjom.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Pracodawcami. Często nawiązujemy ścisłą współpracę z działem HR, aby dokładnie poznać specyfikę oferowanych stanowisk oraz przyjętą strukturę i kulturę organizacyjną. Wszystko po to, aby umożliwić Państwu pracę w organizacji, w której będziecie czuli się najbardziej komfortowo i będziecie mogli dalej rozwijać swoje zdolności.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby czas potrzebny na znalezienie dla Kandydata satysfakcjonującej go oferty pracy był jak najkrótszy. Ponieważ szanujemy Państwa czas, starannie analizujemy zakres umiejętności każdego zarejestrowanego Kandydata, aby zminimalizować prawdopodobieństwo nieskutecznych rozmów kwalifikacyjnych.

KORZYŚCI: otrzymują Państwo dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert pracy w rejonie Zatoki Perskiej, a przy tym poświęcają swój czas wyłącznie na ubieganie się o te oferty, które są najbardziej obiecujące, maksymalizując swoje szanse na szybkie znalezienie satysfakcjonującej pracy.

  1. Rozwiązania na miarę potrzeb

Czasami Pracodawcy mają specyficzne potrzeby w zakresie zasobów ludzkich, na przykład wówczas, gdy potrzebny jest wysokiej klasy specjalista lub cały zespół zadaniowy. EuroHunters oferuje wachlarz rozwiązań, dzięki którym dotarcie do właściwych Kandydatów jest łatwiejsze i szybsze. Równocześnie pomagamy naszym zarejestrowanym Kandydatom uzupełnić lub podnieść kwalifikacje, aby zwiększyć szanse na zdobycie wymarzonego kontraktu.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, po pomyślnym przejściu procesu selekcji i podpisaniu kontraktu asystujemy przy rozmowie z Pracodawcą, podczas której zostają Państwo wprowadzeni w pełny zakres obowiązków.

Nieustannie poszerzamy naszą bazę danych. Zachęcamy do zarejestrowania się w EuroHunters nie tylko tych profesjonalistów, którzy aktualnie poszukują zatrudnienia, ale także tych aktywnych zawodowo, którzy biorą pod uwagę możliwość zmiany miejsca pracy. Dzięki temu, że weryfikujemy każdego zarejestrowanego Kandydata, jesteśmy atrakcyjnym i rzetelnym partnerem biznesowym dla firm prowadzących działalność w Zatoce Perskiej.