Banner1
  • EuroHunters to jedyna polska agencja pośrednictwa pracy,  specjalizująca się w rekrutacji osób z krajów Europy Środkowo-Wschodniej do pracy w Dubaju i pozostałych rejonach Zatoki Perskiej.
  • Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w pracy w krajach Zatoki Perskiej i znają tamtejszy rynek pracy, procedury urzędowe, realia życia oraz zwyczaje kulturowe. Z tego powodu naszym Kandydatom dużo łatwiej jest zasymilować się w nowym środowisku pracy i życia.
  • Aktywnie poszukujemy najbardziej atrakcyjnych ofert pracy w firmach prowadzących działalność w Zatoce Perskiej (szczególnie w Dubaju ze względu na EXPO 2020).
  • Stosując nowoczesne i skuteczne narzędzia rekrutacji i selekcji, pozyskujemy do współpracy najlepszych europejskich profesjonalistów.
  • Wnikliwie analizujemy, czego nasi klienci potrzebują oraz co mają do zaoferowania, dlatego możemy zapewnić Państwu wybór spośród najbardziej odpowiednich ofert, a ponadto opracowywać nowatorskie rozwiązania, które przynoszą korzyści wszystkim stronom relacji biznesowej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.
  • Z najwyższą wnikliwością sprawdzamy wiarygodność zgłaszających się do nas Pracodawców, aby zapewnić naszym Kandydatom wyczerpujące informacje, bezpieczeństwo oraz satysfakcję z pracy.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby zrekrutowani przez nas Kandydaci odznaczali się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także pracowitością, rzetelnością i lojalnością wobec Pracodawcy.
  • Nasz serwis czuwa nad jakością współpracy naszych klientów – Pracodawców i Pracowników - w całym okresie trwania umowy, a nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji całą dobę, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

  

WIZJA

Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu.

 

MISJA

Umożliwić wykwalifikowanym europejskim profesjonalistom wejście na szybko rozwijający się rynek pracy w rejonie Zatoki Perskiej

  

WARTOŚCI

SKUTECZNOŚĆ działań rekrutacyjnych oraz ZAANGAŻOWANIE w realizację Państwa długo i krótkoterminowych planów związanych z zatrudnieniem
JAKOŚĆ pozyskiwanych zasobów ludzkich oraz ofert pracy
UCZCIWOŚĆ oraz najwyższy PROFESJONALIZM
FACHOWA WIEDZA w zakresie stosowanych metod rekrutacji oraz narzędzi selekcyjnych
RÓŻNORODNOŚĆ opcji zatrudnienia
INSPIROWANIE ludzi do przekraczania granic i realizowania marzeń